EN | RU | HR
 
 

Kontakti

REFERAT / INFOCENTER
E: info@vskv.si
T: 01/ 5200 670
M: 031 742 748
F: 01/ 5200 676

Aleš Stemberger

Direktor
E: ales@vskv.si
T: 01/ 5200 672

Jelica Pegan Stemberger

Ravnateljica
E: jelica@vskv.si
T: 01/ 5200 677

Marko Dotzauer
Vodja referata
E: marko@vskv.si
T: 01/ 5200 670
M: 031 742 748

Jelica Bregar
Vodja praktičnega izobraževanja
E: jelica.b@vskv.si
T: 01/ 5200 671

Rok Žibert
Predsednik študentskega sveta
E: studentskisvet@vskv.si

Danica Šprah
Koordinator projektov
E: danica@vskv.si
T: 01/ 5200 674

Bernarda Potočnik
Predavateljica in organizatorka praktičnega izobraževanja
E: bernarda@vskv.si
T: 01/ 5200 673

Ida Srebotnik
Svetovalka za kakovost
E: ida@vskv.si
T: 01/ 5200 677

Štefanija Žagmeister
Vodja finančno-računovodske službe
E: fani@vskv.si
T: 01/ 5200 675

Tomaž Petkovski
Informator
E: tomaz@vskv.si
T: 01/ 5200 670

Jadranka Beden
Organizacija in priprava prostorov
E: jadranka@vskv.si
T: 01/ 5200 670


---
 
OBJAVE
Prijava in vpis 2021/2022
Novi predavatelji
VSŠKV na Facebook-u
VSŠKV na Instagram-u
VSŠKV na Google Business
VSŠKV na Linkedin-u
VSŠKV na Twitter-ju
DOGODKI
VSŠKV FIT
VSŠKV LEP
Mednarodni velnes kongres
Svetovni dan velnesa
Moč kozmetične nege ...
Festival Kvakljana
TVU 2020
---
UPORABNIŠKE STRANI
E-učilnice
Knjižnica
Koledarji in urniki
Spletni referat
POGOJI IN VARNOST
Splošni pogoji
Pravno obvestilo
Varovanje osebnih podatkov
POVEZAVE
Višješolska prijavna služba
Skupnost VSŠ
Ministrstvo za izobraževanje ...
www.velnes.si
www.vskvfit.si
www.vskvlep.si
www.velneskongres.si
www.globalwellnessday.si
www.velnesakademija.si