Kontakti

REFERAT / INFOCENTER
E: info@vskv.si
T: 01/ 5200 670
M: 031 742 748
F: 01/ 5200 676

Aleš Stemberger

Direktor
E: ales@vskv.si
T: 01/ 5200 672

Jelica Pegan Stemberger

Ravnateljica
E: jelica@vskv.si
T: 01/ 5200 677

Marko Dotzauer
Vodja referata
E: marko@vskv.si
T: 01/ 5200 670
M: 031 742 748

Jelica Bregar
Vodja praktičnega izobraževanja
E: jelica.b@vskv.si
T: 01/ 5200 671

Daša Hafnar
Predsednica študentskega sveta
E: studentskisvet@vskv.si

Mojca Koren
Vodja izobraževanj
E: mojca@vskv.si
T: 01/ 5200 674

Bernarda Potočnik
Predavateljica in organizatorka praktičnega izobraževanja
E: bernarda@vskv.si
T: 01/ 5200 673

Ida Srebotnik
Svetovalka za kakovost
E: ida@vskv.si
T: 01/ 5200 677

Štefanija Žagmeister
Vodja finančno-računovodske službe
E: fani@vskv.si
T: 01/ 5200 675

Danica Šprah
Koordinator projektov
E: danica@vskv.si
T: 01/ 5200 671

Tomaž Petkovski
Informator
E: tomaz@vskv.si
T: 01/ 5200 670

Jadranka Beden
Organizacija in priprava prostorov
E: jadranka@vskv.si
T: 01/ 5200 670


---
 
OBJAVE
Direktor časti!
Novi predavatelji
Letni delovni načrt
VSŠKV na Facebook-u
VSŠKV na Google+
VSŠKV na Linkedin-u
VSŠKV na Twitter-ju
DOGODKI
Prijava za vpis
Moč kozmetične nege ...
VSŠKV FIT
Global Wellness Day
TVU 2017
Mednarodni velnes kongres
---
UPORABNIŠKE STRANI
E-učilnice
Knjižnica
Koledarji in urniki
Spletni referat
POGOJI IN VARNOST
Splošni pogoji
Pravno obvestilo
Varovanje osebnih podatkov
POVEZAVE
Višješolska prijavna služba
Skupnost VSŠ
Ministrstvo za izobraževanje ...
www.glottanova.si
www.velnes.si
www.vskvfit.si
www.velneskongres.si
www.globalwellnessday.si